3. ročník – 2012

Home / Naše projekty / Na bicykli deťom / 3. ročník – 2012

NA BICYKLI DEŤOM 2012 – Verejná charitatívna cyklotour

Chceme sa poďakovať všetkým cyklistom aj necyklistom, ktorí sa zapojili do cyklotúry a tak športovým výkonov podporili  náš projekt.

V Prešove sa  spojili sa dve charitatívne akcie do jedného dňa – Na bicykli deťom  a Kotlík open.

Cyklistov privíta primátor mesta Pavel Hagyari o 15,00 hod. v centre pre MsÚ a  spolu s ostatnými, ktorí sa chcú zapojiť do krátkej trasy, budú pokračovať na letné kúpalisko Sídl.lII u-U Komiňára, kde je pripravený kultúrny program, v ktorom vystúpia aj Jakub Petraník, Free Voices, Grimmy, SZUŠ Damaa  ďalší bez nároku na honorár. Vyvrcholí súťaž  Kotlík Open – vo varení kotlíkových špecialít.

Počas dňa bude na kúpalisku aj plážový volejbal miešaných družstiev – Volejbalisti deťom a okolo 14 hod. sa začnú predávať uvarené kotlíkové špeciality.

O 15,30hod.  bude príchod pelotónu na kúpalisko, kde  sa  budú odovzdávať symbolické šeky zo zbierok, ako aj vyhodnotenie súťaží…. Zo všetkých aktivít ide výťažok 100% pre onkologicky choré deti – najmä z Prešova.

Počas dňa si môžete zakúpiť a podporiť naše združenie napr. náramok, knihu Z kapsy žiaka, CD Prešovníček, tričko a iné predmety.

 

 

201205231352060.plagat_a3