Urobte na Vianoce radosť sebe aj druhým!

Home / Aktuality / Urobte na Vianoce radosť sebe aj druhým!
Urobte na Vianoce radosť sebe aj druhým!

Vianočné sviatky sa pomaly blížia. S nimi už tradične prichádza aj čas zázrakov a dobrých skutkov. Ani tento rok preto nebude chýbať Tisíc a jedna kvapka krvi deťom pre život. Táto krásna akcia priláka každoročne do Primaciálneho paláca mnoho ľudí, ktorí darovaním krvi pomáhajú našim najmenším, s ktorými sa život kruto zahráva. Príďte preto aj vy 4.decembra od 8.00 do 12.00 pomôcť malým onkologicky chorým pacientom a darujte krv.

Vianočná kvapka krvi bude tento rok opäť belasá. Podporiť akciu sa totiž znova rozhodli slovanistickí futbalisti i hokejisti. Veľká vďaka preto patrí bratislavským klubom – ŠK Slovan, HC Slovan. Účasť chlapcov z týchto klubov na vianočnej kvapke krvi sa už stala peknou tradíciou.
A samozrejme, tradičná je už aj vianočná dražba, ktorej sa môže zúčastniť každý jeden milovník belasých. Tento rok darovali do dražby svoj dres futbalový brankár Ján Mucha a hokejista Ľubomír Višňovský. Tieto cenné športové kúsky môžete mať doma aj vy! Stačí ak sa zapojíte do vianočnej dražby! Dražba trvá do 3.decembra, úspešným dražiteľom odovzdáme dresy priamo na Vianočnej kvapke 4.decembra.

Vďaka výťažku z dražby budeme môcť naďalej realizovať bezplatnú prepravu chorých detí a ich rodín po celom Slovensku. Všetci zároveň spoločne urobíme vďaka darčekom malým bojovníkom na detskej onkológii krajšie Vianoce!

http://drazba.detomprezivot.sk/

Leave a Reply